Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Eiselektrus“

Elektromontuotojas / Elektros sistemų montuotojas

2600-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „Eiselektrus“

Darbo pobūdis

Žemos, aukštos įtampos kabelių klojimas,
Kabelių klojimo konstrukcijų montavimas, pramoninės automatikos, valdymo, ryšių automatikos spintų montavimas, kontrolinių, silpnų srovių kabelių pajungimas pramonėje, elektrinėse, transformatorinėse.
Darbai atliekami objektuose viduje.
Darbai priderinimai pagal įgytą patirtį.
Darbas Švedijoje su pertraukomis Lietuvoje.

Reikalavimai darbuotojui

Turite patirties šioje darbo sferoje;
Gebate skaityti montavimo brėžinius;
Gebate valdyti elektrinius įrankius;
Gebėjimas suprasti, susikalbėti angliškai yra privalumas.

Mes jums siūlome

Suteikiame nemokamą apgyvendinimą su visais patogumais;
Suteikiame darbui reikalingas priemones ir transportą;
Kelionėje praleistas laikas yra atlyginimo dalis;
Bonusavimo sistema.

Atlyginimas

2600-3500 €/mėn. į rankas

Elektros ir automatikos projektavimas, instaliacijas Lietuvoje ir Skandinavijoje.
informacija apie UAB „Eiselektrus“
1274 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.