Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB  "Axis Industries"
More about company »

Elektromontuotojas (UAB "Axis Power")

Kaunas - AB "Axis Industries"

Darbo pobūdis

  • Elektros įrenginių, kabelinių trasų, automatikos spintų ir įrangos montavimas;
  • Darbas pramoniniuose objektuose Lietuvoje: elektros perdavimo ir skirstymo tinkluose, pastočių rekonstrukcijų projektuose.

Reikalavimai

  • Spec. vidurinis išsilavinimas (elektros energetika, elektrotechnika ar pan.);
  • Darbo patirtis elektrotechnikos darbų srityje;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • Kruopštumas, pareigingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • Darbą didelėje, technologiškai pažangioje įmonėje;
  • Atlyginimą, nuo 800 iki 1200 EUR priklausantį nuo patirties ir kvalifikacijos;
  • Geras darbo sąlygas ir visas rezultatyviam darbui reikalingas priemones;
  • Grupei priskirtą darbų vadovą.

AB "Axis Industries"

„UAB „Axis Power“ – viena iš „Axis Industries“ grupės įmonių – elektros energetikos srityje dirba jau nuo 1998 metų. Kuriame, gaminame ir įrengiame elektros skirstomuosius įrenginius ir sistemas, skirtas pramonei ir visuomeninei energetikai – siūlome automatizacijos ir skirstomųjų spintų, duomenų surinkimo ir perdavimo skydų, automatinių kondensatorių baterijų surinkimo paslaugas ir kitą elektrotechnikos įrangą. Dirbame su Lietuvos bei Skandinavijos ir kaimyninių šalių projektais.