Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Apšvietimas“

Elektromontuotojas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Apšvietimas“

Darbo pobūdis

Elektros įrenginių montavimas, demontavimas ir remontas;
Tranšėjų kasimas;
Kabelinių trasų montavimas;
Gerbūvio atstatymo darbai;
Reikalui esant - darbas komandiruotėse Lietuvoje.

Reikalavimai darbuotojui

Turėti panašios darbo patirties;
Mokėti skaityti schemas ir brėžinius;
Vairuotojo pažymėjimas;
Punktualumas, atsakingumas;

Įmonė siūlo

Laiku mokėti sutartą bei motyvuojantį atlyginimą;
Pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis;
Padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją ir tobulėti kaip specialistui;
Karjeros perspektyvas;
Socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

UAB „Apšvietimas“ – viena iš seniausių įmonių elektros tinklų montavimo srityje. Bendrovė nuolat tobulėja – naujų technologijų ir įrenginių bei medžiagų naudojimas leidžia UAB „Apšvietimas“ sėkmingai konkuruoti ir atlikti įvairaus sudėtingumo darbus vietinėje rinkoje.
Veiklos sritys:
  • Vėjo bei saulės elektrinių įrengimo, remonto bei eksploatavimo darbai;
  • Elektros įrengimo, bandymo, remonto bei eksploatavimo darbai;
  • Įtampos transformatorinių pastočių, skirstomųjų punktų įrengimas, remontas bei eksploatavimo darbai;
  • Skirstomųjų dujotiekių vamzdynų ir įrenginių įrengimo, remonto, bandymo, techninės priežiūros, technologinio valdymo darbai.
informacija apie UAB „Apšvietimas“
2156 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
85
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1590 €
25% uždirba 1590-2027 €
25% uždirba 2027-2479 €
25% uždirba nuo 2479 €