Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Elektromontuotojas

1050-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ELMAN“

Darbo pobūdis

Įmonei reikalingi elektrikai/elektromontuotojai.
Bendroji elektros instaliacija. Kabeliavimas, įvadinių kabelių tiesimas, elektros skydai ir pan. Darbas komandinis.

Reikalavimai

Patirtis atliekant montavimo darbus. Kruopštumas, sąžiningumas, atsakingumas.
Profesinis elektrotechninis išsilavinimas. Planų ir schemų skaitymas ir supratimas.
Privalumas - vairuotojo pažymėjimas ( B kat.)

Mes jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas.

Atlyginimas

1050-1400 €/mėn. į rankas
Atlyginimas mokamas 2 kartus per mėnesį.
CVB client

UAB „ELMAN“

UAB ELMAN užsiima elektros instaliacijos darbais 25 metus. Darbai vykdomi privačiuose ir valstybiniuose projektuose.
informacija apie UAB „ELMAN“
668 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.