Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „GATAS“
More about company »

ELEKTROMONTUOTOJO (-S)

1500-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „GATAS“

Darbo pobūdis

Elektromobilių stotelių įrangos, tame tarpe ir kabelių montavimas, paleidimas, derinimas.

Reikalavimai

Elektrotechninis išsilavinimas;
Apsaugos nuo elektros kategorija PK ir aukštesnė, įtampa iki 1000 V. Veiklos sritis – elektros objektų ir įrenginių įrengimas;
Mokėjimas skaityti bei suprasti jungimų schemas ir brėžinius;
Anglų kalba;
Atsakingumas;
Pirmenybė teikiama kandidatams, turintiems SPSC sertifikatus, panašaus darbo patirties.

Mes jums siūlome

Galimybę prisidėti prie ambicingų projektų žinomoje kompanijoje;
Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
Atsakingą darbą kartu su kompetetinga komanda;
Konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

1500-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimo dydis priklauso nuo patirties, kompetencijos ir darbo rezultatų
UAB „GATAS“

UAB „GATAS“

UAB „GATAS“, daugiau nei 10 metų įgyvendinanti infrastruktūros sprendimus saugumui keliuose, ieško naujo komandos nario
Informacija apie UAB „GATAS“
1836 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
91
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1417 €
25% uždirba 1417-1752 €
25% uždirba 1752-2289 €
25% uždirba nuo 2289 €
Vadovas: Ingrida Kondrotienė