Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Elektronikas-inžinierius

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Esamos produkcijos tobulinimas, patikimumo didinimas;
  • Naujų, techninių ir darbo projektų kūrimas, darbo kontrolė;
  • Dalyvavimas rengiant personalo politiką;
  • Įrenginių techninės dokumentacijos tvarkymas;
  • Bendravimas su tiekėjais bei partneriais.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis elektronikos ar inžinerijos srities išsilavinimas;
  • Pačių geriausių rezultatų, profesionalumo, kokybės ir efektyvumo siekimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų kalba;
  • Panašaus darbo patirtis- privalumas;
  • Atsakingumas ir kruopštumas.

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą, atitinkantį jūsų patirtį;
  • Visas socialines garantijas;
  • Reikalingus mokymus profesiniam tobulėjimui;
  • Labai šaunų ir draugišką kolektyvą bei jų pagalbą visuose darbuose.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Burbuliukas ir Co"

Įmonė „Burbuliukas ir Co“, įkurta prieš daugiau nei 20 metų, gamina sveikatinimo prietaisus – vandens jonizatorius. Rinkai siūlomi kokybiški sertifikuoti produktai, kuriuos vertina ne tik Lietuvos gyventojai, bet ir užsienio rinkų pirkėjai, todėl didelė dalis produkcijos eksportuojama.
„Burbuliukas ir Co“ turi penkias firmines parduotuves didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Taip pat, kaip gretutinę veiklą turi ir sulčių barus Vilniuje ir Šiauliuose, kuriuose prekiaujama žaliaisiais kokteiliais su jonizuotu šarminiu vandeniu bei kitais sveikais produktais.
Įmonėje vid. atlyginimas 1192€
47% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)