Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „COMMESH“

ELEKTRONIKOS DERINTOJAS (-A) – MIKROMONTUOTOJAS (-A)

1100-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „COMMESH“

Darbo pobūdis

Elektronikos įrenginių surinkimas, paleidimas ir derinimas;
Smulkių komponentų ir jungčių litavimas.

Reikalavimai

Geri litavimo įgūdžiai;
Kompiuterinis raštingumas;
Kruopštumas;
Patirtis naudojant elektroninę matavimo įrangą tokią kaip oscilografas, RF generatorius, RF galios matuoklis, spektro analizatorius (privalumas);
Gebėjimas skaityti elektrines principines schemas (privalumas).

Mes jums siūlome

Puikiai įrengtą darbo vieta;
Atsakingą ir įdomų darbą moderniame biure miesto centre;
Gerą darbinę atmosferą ir draugišką komandą;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

1100-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Inovatyvi įmonė, kurianti ir gaminanti unikalią elektronikos įrangą. Didesnė nei 10 metų
patirtis kartu su mūsų partneriais ir klientais, esančiais visame pasaulyje, leidžia pristatyti
analogų neturinčius produktus bei įgyvendinti naujausius technologinius sprendimus,
kurie užtikrina aukštą produktų našumą bei patikimumą.
COMMESH ir toliau sėkmingai pristato naujoves, gamina moderniausius produktus bei vystosi
pramonės priešakyje, įskaitant ir unikalių elektroninių inžinerinių sprendimų sukūrimą.
COMMESH kviečia Jus prisijungti prie komandos Vilniuje!
informacija apie UAB „COMMESH“
2370 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
26
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1463 €
25% uždirba 1463-2176 €
25% uždirba 2176-3305 €
25% uždirba nuo 3305 €