Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „RNDV Group“
More about company »

ELEKTRONIKOS INŽINIERIUS/-Ė

Klaipėda - UAB „RNDV Group“

Aprašymas:

UAB ,,RNDV Holding” įmonių grupė kurios veikla apima statybą, inžineriją, logistiką, plečia savo veiklą ir naujai atidaromoje elektronikos prietaisų gamykloje ieško ELEKTRONIKOS INŽINIERIAUS.
Jeigu esate tas žmogus, kuris ieško naujovių, nebijote naujų idėjų, esate elektronikos inžinerijos profesionalas, keliate sau iššūkius ir nestingate noro juos įgyvendinti, norite augti kartu su įmone, kviečiame Jus prisijungti prie mūsų komandos!

Darbo pobūdis:
  • PCB plokščių projektavimas;
  • Elektronikos įrengimų tobulinimas;
  • Elektroniko schemų braižymas;.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis elektronikos inžinerijos srityje;
  • Radijo elektronika – duomenų perdavimo išmanymas;
  • Galios elektronikos – dažnio keitiklių projektavimo išmanymas;
  • Altium design progaminės įrangos išmanymas (privalumas);
  • Solidworks programinės įrangos išmanymas (privalumas);
  • Iniciatyvumas siekiant užsibrėžtų tikslų su novatorišku mąstymu.

Įmonė suteikia:

  • Profesinio tobulėjimo galimybes, vadovų palaikymą, galimybę generuoti ir įgyvendinti idėjas;
  • Motyvacijos sistemą priklausančią nuo pasiektų rezultatų;
  • Įdomų darbą, kuriame galėsite realizuoti savo potencialą;
  • Labai patrauklų atlyginimą ir priedus priklausančius nuo veiklos rezultatų;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Daugiau informacijos telefonu 8-613-

RNDV Group – tai bendrovė, jau daugiau kaip 10 metų teikianti aukščiausios kokybės elektrotechnikos, silpnų srovių ir telekomunikacijų inžinerijos paslaugas laivuose bei sausumos statiniuose. Taip pat atliekame suvirinimo, santechnikos, vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimo, ŠVOK sričių darbus.
Informacija apie UAB „RNDV Group“
706 €
Vid. atlyginimas bruto
744
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 561 €
25% uždirba 561-726 €
25% uždirba 726-809 €
25% uždirba nuo 809 €
Vadovas: Tomas Kazlauskas