Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ENERGUS POWER SOLUTIONS“
More about company »

Elektronikos inžinierius (-ė)

Vilnius - UAB „ENERGUS POWER SOLUTIONS“

Darbo pobūdis

  • gaminių projektavimas ir ruošimas masinei gamybai;
  • naujų gaminių idėjų generavimas;
  • elektroninių schemų sudarymas;
  • maketavimas, matavimai, tyrimai;
  • PCB braižymas;
  • Dokumentavimas;
  • Testavimo stendų projektavimas

Reikalavimai

  • didelio naudingumo SMPS projektavimo patirtis žemose įtampose;
  • STM32 Programavimo patirtis;
  • ruošimo masinei gamybai patirtis;
  • aukštadažnių transformatorių parinkimo ir projektavimo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Galimybę prisidėti prie aukštų technologijų tarptautinio prekės ženklo kūrimo Lietuvoje;
  • Įdomius projektus tarptautinėje rinkoje;
  • Motyvuotą ir draugišką kolektyvą bei smagias teambuilding pramogas: baidarių žygius, grilio dieną, pasivažinėjimą kartingais ir keturračiais bei kitus aktyvius užsiėmimus;
  • Visas darbui būtinas priemones;
  • Mokymus, kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Žinias apie naujausias technologijas elektromobilių srityje;
  • Karjeros perspektyvos galimybes.

Aukštųjų technologijų įmonė UAB ENERGUS POWER SOLUTIONS ieškomas naujas komandos narys.

Energus Power Solutions - energetikos srityje dirbanti įmonė, nuo 2014 m. viso pasaulio rinkai siūlanti elektroninius valdiklius, išmanius ličio akumuliatorius robotikai, transporto priemonėms ir stacionarioms energijos kaupimo sistemoms. Įmonės biuras įsikūręs Vilniuje ir kviečia prie savo jaunatviško, "startup" idėjas palaikančio kolektyvo prisijungti elektronikos/gamybos inžinierių, siekiantį įgyti profesinės patirties.

Jeigu Jus domina naujovės, norite susipažinti su CNC staklių valdymu ir procesų automatizavimu, pačiupinėti naujausias technologijas elektromobilių srityje - šis darbo pasiūlymas būtent Jums. Su mūsų kurta produkcija jau važinėja virš 30 E-formulės komandų:

Jūsų lauks jaunas energingas kolektyvas. Tai unikali proga iš arti pamatyti šiuolaikinių išmanių akumuliatorių kūrimo ir gamybos procesą, susipažinti su naujausiomis technologijomis.

Jei laisvalaikiu mėgsti pakonstruoti - parodyk!
Informacija apie UAB „ENERGUS POWER SOLUTIONS“
1860 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Šarūnas Šutavičius