Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Simna"
More about company »

ELEKTRONIKOS INŽINIERIUS - PROGRAMUOTOJAS

Vilnius - UAB "Simna"

Darbo pobūdis

  • Įterptinių sistemų programavimas C kalba (Cortex-M);
  • Elektronikos schemų projektavimas;
  • Prototipų bandymai, gautų rezultatų analizė siekiant optimizuoti gaminį;
  • Instrukcijų ir kitos techninės dokumentacijos ruošimas.

Reikalavimai

  • Elektronikos schemų ir komponentų išmanymas;
  • Aukštasis išsilavinimas elektronikos srityje;
  • Įterptinių sistemų programavimo įgūdžiai;
  • Pirmenybė kandidatams turintiems panašaus darbo patirties.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą;
  • Profesinį tobulėjimą ir galimybę augti kartu su kompanija;
  • Visas socialines garantijas ir priemones reikalingas darbui;
  • Draugišką ir kūrybingą darbo atmosferą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "Simna"

UAB "Simna"

UAB Simna – nauja, moderni aukštųjų technologijų įmonė. Kuriame ir gaminame elektronikos produktus skirtus vėdinimo įrangai. Esame perspektyvi, auganti įmonė, daug investuojanti į gamybos proceso tobulinimą ir darbuotojų saugumą bei gerovę. Mūsų kolektyvas - jaunas, inovatyvus ir kūrybiškas. Kasdien kuriame pažangias technologijas. Savo darbuotojams užtikriname geras darbo sąlygas, visas socialines garantijas, kokybišką bei draugišką darbo aplinką.
Įmonėje vid. atlyginimas 1290€
59% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)