Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„TELTONIKA IoT GROUP“

ELEKTRONIKOS PRIETAISŲ REMONTO DARBŲ INŽINIERIUS (-Ė)

1500-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - „TELTONIKA IoT GROUP“

Darbo pobūdis

Elektronikos prietaisų neatitikčių/ broko nustatymas bei taisymas;
Vadovo paskirtų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad esate, atsakinga bei techniniu-loginiu mąstymu pasižyminti asmenybė. Sėkmingai darbus atlikti pavyks kandidatui:

Turinčiam patirtį elektronikos/ elektrotechnikos remonto srityje;
Išmanančiam elektronikos komponentus, jų savybes, įvairias elektronikos schemas, jų veikimo principus;
Gebančiam dirbti su matavimo (oscilografas, multimetru), litavimo įranga (lituoklis, karšto oro stotelė).

Mes Jums siūlome

Naujus profesinius iššūkius lyderiaujančioje pasaulyje daiktų interneto (IoT) prietaisus kuriančioje įmonėje;
Pagalbą ir mokymus iš savo srities profesionalų;
Dinamišką aplinką ambicingoje ir proaktyvioje komandoje;
Konkurencingą atlygį, priklausantį nuo kompetencijos.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Bazinio (tarifinio) darbo užmokesčio rėžiai 9 EUR/val. – 12 EUR/val. (~1500 EUR – ~2000 EUR) prieš mokesčius, priklausomai nuo patirties ir kompetencijos, su galimybe gauti premijas*

  • Darbo sutartyje nurodomas ir nustatomas valandinis tarifinis darbo užmokestis prie mokesčius.

Mes, TELTONIKA EMS, esame viena didžiausių elektronikos ir daiktų interneto prietaisų gamintojų Baltijos šalyse. Mes užtikriname, kad sudėtingiausios mūsų klientų idėjos taptų aukštą pridėtinę vertę kuriančiais gaminiais. Aukšta produktų kokybė, tarpusavio pagarba, pasitikėjimas ir kūrybiškų sprendimų laisvė yra pagrindiniai komponentai, kurie daro mus lyderiaujančia EMS įmone Lietuvoje.

Būdami TELTONIKA IoT GROUP įmonių grupės dalimi, siekiame tapti pasauliniu lyderiu konkuruojančiu kuriant ir gaminant unikalius daiktų interneto sprendimus, kurie tarnautų žmonėms. Esame atviri, pasirengę sudaryti sąlygas kūrybiškiems, žingeidiems savo srities profesionalams iš Lietuvos ir pasaulio, norintiems prisidėti prie aukštą pridėtinę vertę kuriančios organizacijos.
informacija apie „TELTONIKA IoT GROUP“
7832 €
Vid. atlyginimas bruto
(5 kartus didesnis už LT vidurkį)
81
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3520 €
25% uždirba 3520-5280 €
25% uždirba 5280-7920 €
25% uždirba nuo 7920 €