Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Teltonika“

Elektronikos prietaisų surinkėja (-as) - pakuotoja (-as)

650-750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Teltonika“

Darbo pobūdis

TAVO DARBO DIENA SUSIDĖS IŠ ŠIŲ FUNKCIJŲ

Elektronikos gaminių surinkimas į korpusą ir pakavimas.

Reikalavimai

LŪKESČIAI KANDIDATUI

Iš Tavęs tikimės, jog pasižymi atsakingumu, greitai orientuojiesi ir greitai įsisavini procesus;
Jei save gali vadinti technišku žmogumi- privalumas;
Nuosavas transportas- privalumas.

Mes jums siūlome

SIŪLOME
Darbą pamainomis: 6:30-15:00 val., 15:00-23:30 val. ir 23:30-6:30 val. (5 darbo dienos per savaitę);
Dinamišką darbo aplinką, kurioje gausu iššūkių;
Atsakomybės reikalaujančias užduotis;
Pagalbą ir mokymus iš savo srities specialistų;
Profesinio tobulėjimo galimybes didelėje įmonėje;
Darbas Liepkalnio g. 132A

Atlyginimas

650-750 €/mėn. į rankas
Bazinis (tarifinis) darbo užmokestis nuo 7 Eur/val. prieš mokesčius, priklausomai nuo patirties ir kompetencijos, su galimybe gauti premijas.*
  • Darbo sutartyje nurodomas ir nustatomas valandinis tarifinis darbo užmokestis prieš mokesčius.

Už kiekvienos įgyvendinos produkto idėjos tiek Teltonika IoT grupėje, tiek tarpautinių klientų mąstu slepiamės mes -Teltonika EMS. Kartu su aukščiausio lygio technologijų guru, atsakančiais už mūsų gamybos paslaugas, užtikriname, jog sudėtingiausios IoT idėjos ar produktai taptų fiziškai apčiuopiamais. Koncentracija į inovacijas ir ateities perspektyvas yra mūsų kasdieniai įpročiai nes tik taip gebame kurti rytojaus pasaulio elektronikos prietaisus.
Teltonikoje EMS mes tikime, jog aukšta elektronikos produktų kokybė, pasitikėjimas ir kūrybiškų sprendimų laisvė yra pagrindiniai komponentai, kurie daro mus lyderiaujančia elektronikos projektavimo ir gamybos įmone Lietuvoje.
informacija apie UAB „Teltonika“
5506 €
Vid. atlyginimas bruto
(3.5 karto didesnis už LT vidurkį)
56
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2992 €
25% uždirba 2992-3696 €
25% uždirba 3696-6107 €
25% uždirba nuo 6107 €