Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „UNIGAMES“

ELEKTRONIKOS SPECIALISTAS (-Ė)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „UNIGAMES“

Darbo pobūdis

UAB „UNIGAMES“ - azartinius lošimus organizuojanti bendrovė ieško elektronikos specialisto (-ės).

Darbo pobūdis:
  • lošimo automatų techninė priežiūra ir remontas,

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
  • aukštesnysis/aukštasis techninis išsilavinimas,
  • techninės žinios elektronikos, elektromechanikos srityse,
  • patirtis keičiant, remontuojant ir lituojant visų pagrindinių tipų mikroschemas,
  • patirtis atliekant elektromechaninės įrangos profilaktiką ir remontą,
  • pareigingumas, organizuotumas, sugebėjimas dirbti tiek individualiai, tiek komandoje,
  • vairuotojo pažymėjimas.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas

UAB "UNIGAMES" organizuoja azartinius lošimus.
informacija apie UAB „UNIGAMES“
1115 €
Vid. atlyginimas bruto
149
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 849 €
25% uždirba 849-943 €
25% uždirba 943-1126 €
25% uždirba nuo 1126 €