Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „365 Kemperiai“

Elektroninės ir fizinės parduotuvės administratorius (-ė)

900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „365 Kemperiai“

Darbo pobūdis

Elektroninės ir fizinės parduotuvės optimizavimo darbai, bendras strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
Bendravimas su išoriniais IT partneriais, užduočių delegavimas, priežiūra;
Vartotojų skaičiaus didinimas organizuojant rinkodaros projektus, planuojant ir įgyvendinant akcijas, konkursus, kitus renginius;
Elektroninės ir fizinės parduotuvės žinomumo gerinimas, komunikuojant turinį socialiniuose tinkluose;
Prekių asortimento plėtra, jų aprašymų priežiūra ir redagavimas, užsakymų vykdymo kontrolė ir priežiūra;
Prekių, duomenų sukėlimas į el. parduotuvę;
Prekių likučių priežiūra;
Kiti administraciniai ir organizaciniai darbai.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis internetinio puslapio administravime;
Turinio kūrimo bei rinkodarinių kampanijų valdymo patirtis;
Geros anglų kalbos žinios;
Atsakingumas ir kruopštumas;
Imlumas naujovėms bei gebėjimas prisitaikyti prie įvairių darbo užduočių;
Adobe Photoshop arba panašių programų naudojimo įgūdžiai (privalumas);
Google Analytics, Google Ads, soc. tinklų Ads manager, SEO (privalumas);
Patirtis valdant socialinių tinklų paskyras (Facebook, Instagram) (privalumas).

Įmonė siūlo

Stabilų atlygį;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Galimybę prisidėti prie organizacijos augimo ir įgyvendinti savo idėjas;

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

900 €/mėn. į rankas

UAB „365 Kemperiai“ – esame didžiausia Baltijos šalyse įmonė užsiimanti kemperių bei prikabinamų namelių pardavimu, teikianti kemperių nuomos ir serviso paslaugas bei siūlanti platų kemperių/ prikabinamų namelių aksesuarų bei papildomos įrangos asortimentą.
Kemperiai 365 darbą vadina kelione ne tik aplink pasaulį, bet ir savo tobulėjimo link!
informacija apie UAB „365 Kemperiai“
2824 €
Vid. atlyginimas bruto
(85% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.