Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vetma“
More about company »

Elektroninės komercijos projektų vadovas

Kaunas - UAB „Vetma“

Darbo pobūdis

Organizuoti elektroninių sistemų, internetinei svetainei, B2B, B2C, socialiniams tinklams parinkimą
Numatytų projektų diegimas ir vystymas
Kompanijos elektroninės erdvės konkurencingumo didinimas.
Pardavimų ir pelningumo tikslų įgyvendinimas;

Reikalavimai

Patirtis elektroninės komercijos projektų įgyvendinime;
Skaitmeninės komunikacijos srities, socialinės medijos išmanymas:
Geri darbo su „Google Analytics“, „Google Adwords“ įgūdžiai:
Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
Prioritetų nusistatymas, analitinis mąstymas, planavimo ir laiko valdymo įgūdžiai;
Iniciatyvumas, savarankiškumas, gebėjimas prisiimti atsakomybę.

Mes jums siūlome

atsakingą, įdomų ir aktyvų darbą;
laisvę saviraiškai ir idėjoms;
profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
motyvuojantį atlyginimą ir galimybę užsidirbti motyvacinius priedus.
Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Jus nesudominano - rekomenduok draugui!

Atlyginimas

Derybų klausimas
UAB „Vetma“

UAB „Vetma“

Didmeninė prekyba veterinariniais vaistais, biopreparatais, funkciniais papildais, superpremium klasės pašarais. Atstovavimas kompanijų tokių kaip Affinity pet care, Vetpharma Animal Health, OPKO, ICF, Supplexan, Dyntec ir kitų, prekyba profesionaliu gyvūnų pašaru, prekiniais ženklais ADVANCE, LIBRA, Brekkies, True Instict.