Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kotryna"
More about company »

Elektroninės komercijos vadybininkas (-ė), terminuota darbo sutartis

Vilnius - UAB "Kotryna"

Darbo pobūdis

  • Pardavimų skatinimo veiksmų įgyvendinimas (akcijų užvedimas, testavimas, akcijų puslapių sukūrimas);
  • Papildomų pardavimo skatinimo veiksmų iniciavimas, įgyvendinimas ir efektyvumo analizė;
  • Konkurencinės aplinkos monitoringas, kainų stebėjimas bei kainodaros pakeitimų administravimas;
  • Reklaminės medžiagos (pardavimų skatinimo komunikacijai el. parduotuvėje) poreikio formavimas marketingo skyriui.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (ekonomikos ar vadybos srityje būtų privalumas);
  • Bent 1 metų darbo patirtis el. prekyboje arba rinkodaroje;
  • Analitinis mąstymas, darbų planavimo įgūdžiai;
  • Patirtis dirbant su Google Analitics - privalumas;
  • Geri darbo su Excel įgūdžiai;
  • Anglų kalba, rusų kalba – privalumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą stabilioje ir lyderiaujančioje kompanijoje;
  • Terminuotą darbo sutartį;
  • Puikią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas;
  • Konkurencingą atlyginimą bei nuo darbo rezultatų priklausančią motyvacijos sistemą;
  • Specialias nuolaidas darbuotojams mūsų įmonės parduotuvėse.

„Kotryna Group“ - tai įmonių grupė, atstovaujanti tiek didžiausius prekių vaikams gamintojus, tiek ir žinomiausius prekių ženklus vaikams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Įmonių grupei priklauso didžiausias Baltijos šalyse vaikiškų prekių parduotuvių tinklas, kurį sudaro tokie vardai, kaip „KidzOne”, „Kotryna”, „LEGO”, „Baby City", „Žaislų planeta", „OVS Kids“, "Mothercare“.
Plačiau apie įmonėje vykdomą asmens duomenų politiką
Informacija apie UAB "Kotryna"
1156 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
417
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 762 €
25% uždirba 762-907 €
25% uždirba 907-1129 €
25% uždirba nuo 1129 €
Vadovas: Valdas Nanartavičius