Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ekoliumenas“

Elektroninės parduotuvės vadybininkas (-ė)

700-1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Ekoliumenas“

Darbo pobūdis

  • Internetinės parduotuvės užsakymų administravimas;
  • Prekių įkėlimas į internetinę parduotuvę;
  • Pirkėjų aptarnavimas el.parduotuvėje, bendravimas su klientais nuotoliniu būdu.

Reikalavimai

  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Sklandus bendravimas ir rašymas lietuvių kalba;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas;
  • Patirtis dirbant e.komercijos srityje arba prekyboje.

Mes jums siūlome

  • Darbą stabilioje ir lyderiaujančioje kompanijoje;
  • Puikią darbo atmosferą, geras darbo sąlygas;
  • Konkurencingą atlyginimą bei nuo darbo rezultatų priklausančią motyvacijos sistemą.

Atlyginimas

700-1100 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo darbuotojo patirties ir kompetencijų.

UAB Ekoliumenas - šviestuvų salonų tinklas, turintis šiuolaikiškas parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Sėkmingai vykdome šviestuvų prekybą internetu Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje.
informacija apie UAB „Ekoliumenas“
2287 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1296 €
25% uždirba 1296-2043 €
25% uždirba 2043-3237 €
25% uždirba nuo 3237 €