Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Autoera“

Elektroninės prekybos pardavėjas - vadybininkas

1200-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Autoera“

Darbo pobūdis

Pagrindinės atsakomybės: klientų konsultavimas telefonu ir kitomis ryšio priemonėmis, pardavimų ir užsakymų administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės kad tu: turi techninį išsilavinimą, išmanai automobilio sandarą, esi susipažinęs su autodetalių rinka, turi sėkmingos patirties pardavimų srityje, turi labai gerus bendravimo įgūdžius.

Įmonė siūlo

Profesinio tobulėjimo galimybes.
Pastovų atlyginimą.

Atlyginimas

1200-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB AUTOERA veiklą pradėjo 1993m. Daugiau nei 20 metų užsiimame naujų automobilių detalių, padangų, aksesuarų, priežiūros priemonių prekyba.

Tiesiogiai dirbame su daugiau nei 60 užsienio gamintojų iš Vokietijos, Švedijos, Ispanijos, Italijos, Anglijos, Danijos, Turkijos, Kinijos ir Lenkijos. Savo klientams siūlome didesnį nei 200 000 skirtingų automobilių detalių asortimentą, kurį nuolat atnaujiname taip, kad atitiktų Lietuvos automobilių parko poreikius. Prekiaujame tik kokybiškomis automobilių detalėmis, daugelis jų turi ISO 9001 ar ISO 9002 sertifikatus.

Subūrėme profesionalią, dinamišką ir nuolat tobulėjančią komandą. Šiuo metu mūsų gretose dirba daugiau nei 80 profesionalių darbuotojų, nuolat keliančių savo kvalifikaciją gamintojų rengiamuose seminaruose ir stažuotėse. Nuolat plečiame nuosavą pardavimų tinklą Lietuvoje, turime 10 filialų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Marijampolėje.
informacija apie UAB „Autoera“
1608 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
104
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1045 €
25% uždirba 1045-1401 €
25% uždirba 1401-1918 €
25% uždirba nuo 1918 €