UAB „Personalo valdymo sistemos“

Elektroninės prekybos plėtros vadybininkas (-ė)

Šiauliai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Darbo aprašymas:

Produktų kūrimas ir priežiūra, likučių administravimas;
Svetainės priežiūra, informacijos atnaujinimas;
Užsakymų vykdymas ir administravimas;
Klientų aptarnavimas ir konsultavimas telefonu bei el. paštu;
Naujienlaiškių kūrimas ir siuntimas;
Facebook ir Instagram: pranešimų kūrimas ir talpinimas, reklamų kūrimas, priežiūra ir administravimas;
Prekės ženklo vystymas: apsipirkimo patirties gerinimas, pritaikymas užsienio rinkoms.

Reikalavimai:

Turėti Facebook ir Instagram paskyras;
Puiki komunikacija žodžiu ir raštu;
Puikus lietuvių ir anglų kalbų mokėjimas;
Iniciatyvumas, gebėjimas dirbti greitai ir savarankiškai;
Paslaugumas, malonus bendravimas su klientais;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Privalumai: mokėjimas dirbti su TVS Magento, Google Analytics; el. komercijos, rinkodaros pagrindai ar panašaus darbo patirtis, gebėjimas kurti maketus, darbas su Photoshop ar panašiomis programomis.

Mes siūlome:

Galimybę savarankiškai planuoti savo veiklą;
Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
Darbą profesionaliame, nedideliame ir draugiškame kolektyve;
Motyvuojantį darbo užmokestį, bei nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;
Galimybę prisidėti prie prekės ženklo, el. komercijos vystymo bei įgauti naudingos patirties.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - tai ilgametę patirtį sukaupusi trikotažo gamybos įmonė, teikianti profesionalias mezgimo paslaugas Lietuvos, Europos bei Skandinavijos rinkoms, vykdanti didmeninę bei mažmeninę prekybą trikotažo gaminiais. Šiuo metu atsinaujinantis prekės ženklas ,,Savitas Stilius“ ieško naujo komandos nario (-ės) elektroninės prekybos plėtrai.