Talent Lab

ELEKTRONINĖS PREKYBOS SPECIALISTAS (-Ė)

700-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Talent Lab

Pagrindinės atsakomybės

  • Padėti “Gera dovana” el. prekybos platformai geriau parduoti, t. y. kampanijų el. parduotuvėje ruošimas bei organizavimas, vidinių puslapių, nuotraukų ir aprašymų kokybės priežiūra, prenumeratorių rinkimas.
  • Padėti ruošti naujus el. prekybos projektus ir tobulinti įmonės el. prekybos platformą (sprendimų analizė, užduočių ruošimas ir koordinavimas kartu su IT projektų vadovu).

Reikalavimai pozicijai

  • Patirtis su UX ir orientacija į vartotojo poreikius.
  • Pagrindinių IT principų el. prekyboje supratimas (ką įmanoma padaryti ir kiek tai gali užtrukti).
  • HTML/CSS išmanymas ir tokių terminų kaip “responsive design” supratimas – būtų didelis privalumas.
  • Noras daug mokytis bei tobulėti, būti atviram naujoms idėjoms ir būti pasiruošusiam dirbti su komanda

"Gera dovana" siūlo

  • Dalintis žiniomis apie el. prekybą: viską sužinosi iš savo sričių profesionalų – kad ir kiek daug turi žinių, vos per pusmetį sužinosi dar daugiau
  • Sudaryti galimybes generuoti ir įgyvendinti idėjas, prisidėti prie naujų projektų.
  • Galimybes lankytis Lenkijoje ir Latvijoje, nes susipažinti su komanda reikia ir gyvai, gilintis į šių šalių el. prekybos ypatumus.
  • Išbandyti siūlomas įmonės pramogas, galbūt, net tai, apie ką niekada nesvajojai, pavyzdžiui, šuolį su virve, skrydį oro balionu, pasivažinėjimą sportiniu automobiliu ir pan.
  • Turėti galimybę daug ir dažnai dovanoti, nes tau priklausys bonusinė sistema perkant “Gera dovana” produktus sau ir artimiesiems.
  • Darbo aplinką ką tik įrengtame ir moderniame biure miesto centre, Verslo Trikampyje, su terasa.
  • Atlygį atitinkantį žinias bei rezultatus.

Atlyginimas

700-1100 €/mėn. į rankas
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – “Gera dovana”, nuo 2007 m. lyderiauja dovanų čekių platinimo rinkoje, taip pat turi filialus Lenkijoje bei Latvijoje. Įmonės tikslas – dalintis įspūdžiais ir geromis emocijomis, tad jeigu esi tam pasiryžęs – tapk jų komandos dalimi!

Daugiau informacijos rasite