Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Elanus“

Elektroninės prekybos vadybininkas

600-700 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Elanus“

Darbo pobūdis

klientų užsakymų bei likučių administravimas, logistikos ir atsiskaitymų analizė;
elektroninės parduotuvės priežiūra, administravimas;
elektroninės parduotuvės marketingo veiksmų planavimas ir įgyvendinimas socialiniuose tinkluose;
turinio informacijos kėlimas ir atnaujinimas, aprašymų kūrimas;
rinkos poreikių analizė ir konkurencinės aplinkos tyrimas;
bendravimas su klientais telefonu, elektroniniu paštu;
pasiūlymų rengimas klientams;
ataskaitų bei rekomendacijų teikimas.

Reikalavimai

aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas (gali būti studentas (-ė);
analitinis mąstymas, iniciatyvumas, komunikabilumas;
puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
orientaciją į klientus;
kūrybiškumas kuriant tekstus ir produktų aprašymus, kuriant vizualizacijas;
domėjimasis elektroninės prekybos tendencijomis bei technologijomis.

Mes jums siūlome

Saviraiškos bei profesinio tobulėjimo augimo galimybes;
Įdomų ir atsakingą darbą augančioje įmonėje.

Atlyginimas

600-700 €/mėn. į rankas

UAB Elanus jauna, auganti el. prekybos įmonė. Prekiaujame dviračių dalimis visame pasaulyje.
informacija apie UAB „Elanus“
2
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.