Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Asvela"
More about company »

Elektroninės prekybos vadybininkė (-as)

400–700 Eur
Vilnius - UAB "Asvela"

Darbo pobūdis

Užsakomų prekių pardavimo proceso administravimas (pardavimo ebay bei Paypal sistemoje);

Proaktyvi komunikacija su gretimais skyriais (produktų, logistikos, sandėlio) ieškant optimalių sprendimų įgyvendinti pardavimo projektus;

Operatyvus reagavimas į klientų užklausas ir reikalingos informacijos pateikimas jiems;

Savarankiška informacijos paieška vidinėse sistemose (Linworks, klientų duomenų bazė, kt.);

Ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

Empatija klientų poreikiams, gebėjimas produktyviai veikti netikėtose situacijose;

Gramatiškai tvarkinga komunikacija lietuvių ir anglų k. (raštu ir žodžiu);

Bendras supratimas apie IT, kompiuterijos produktus;

Anglų k. – labai gerai (Rusų - privalumas);

MS Office išmanymas;

Patirtis klientų aptarnavimo srityje (didelis privalumas);

Įmonė siūlo

Dinamišką darbą draugiškame profesionalų kolektyve;

Atvirą neformalią bendravimo kultūrą;

Profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes;

Jaukią biuro erdvę ir šiuolaikiškas darbo priemones;

Karjeros galimybes įmonių grupės viduje;

Darbo užmokestį proporcingą Tavo kompetencijai ir patirčiai;

Bendrus kolektyvo renginius;

Atlyginimas

400–700 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Stabiliai dirbame nuo 1995 metų ir kiekviena diena kylame aukštyn. Užsiimame ne tik automobilių, sunkvežimių, keturračių variklių galvučių tikrinimu, plovimu, šlifavimu, gilziavimu, pilnu galvučių remontu, bet ir plačiai vystome internetinę prekybą orientuota į užsienio rinką.
Informacija apie UAB "Asvela"
631 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Laisvūnas Palavinskas