Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Euroelektronika“
More about company »

ELEKTRONINIŲ ĮRENGINIŲ APTARNAVIMO TECHNIKAS - MONTUOTOJAS

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Euroelektronika“

Darbo pobūdis

  • Elektroninių apsaugos sistemų montavimas;
  • Elektroninių apsaugos sistemų priežiūra ir remontas.

Reikalavimai

  • Elektroninių, automatikos, elektros sistemų montavimo patirtis;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Išsilavinimas elektros ir/ar automatikos srityje būtų privalumas;
  • Savarankiškumas;
  • Gebėjimas greitai mokytis ir noras tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą savo srities profesionalų komandoje;
  • Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Konkurencingą ir kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Apsaugos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo kompleksinių sprendimų diegimo bendrovė UAB Euroelektronika, turinti filialus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
informacija apie UAB „Euroelektronika“
1435 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
76
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 960 €
25% uždirba 960-1278 €
25% uždirba 1278-1705 €
25% uždirba nuo 1705 €