Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „FRANKAS“
More about company »

Elektros darbai Vokietijoje

2000-3000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „FRANKAS“

Darbo pobūdis

Elektros darbai Vokietijoje.
Kabeliavimas, elektros instaliacija.

Reikalavimai

Patirtis atliekant montavimo darbus, techninis supratimas.
Kruopštumas, sąžiningumas, komunikabilumas, atsakingumas.
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija - privalumas.
Elektrotechnikos, automatikos srities išmanymas – būtų privalumai.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas šiuolaikiškame ir draugiškame kolektyve. Laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas. Tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. į rankas

UAB "FRANKAS" vykdo elektros instaliacijos, silpnų srovių ir automatikos montavimo darbus Lietuvoje, Skandinavijoje, bei vakarų Europoje.
Įmonių grupę sudaro UAB SAUGUS PASAULIS (įrangos, matavimo prietaisų pardavimas, didmeninė prekyba) ir UAB FRANKAS (įrangos montavimas ir aptarnavimas).
informacija apie UAB „FRANKAS“
866 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2017 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 552 €
25% uždirba 552-773 €
25% uždirba 773-1220 €
25% uždirba nuo 1220 €