UAB „Visa elektra“

Elektros darbų vadovas, Marijampolė

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kazlų Rūda - UAB „Visa elektra“

Darbo pobūdis

  • Vadovavimas pavaldžiai komandai;
  • Dokumentacijos, susijusios su darbų vykdymu ir priežiūra rengimas;
  • Atliekamų darbų kokybės priežiūra, procesų, technologijų ir terminų kontrolė;
  • Įmonės atstovavimas santykiuose su užsakovu;
  • Darbų saugos vykdymo kontrolė;
  • Objektui numatytų išteklių kontrolė, medžiagų tiekimo užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis techninis - inžinerinis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis darbų vykdyme, vadovavime;
  • Statybos procesų technologinis išmanymas;
  • Geri organizaciniai ir bendravimo gebėjimai, atsakingumas, racionalumas.

Privalumai:
  • LR Aplinkos ministerijos (SPSC) kvalifikacijos atestatas.

  • Siūlome savirealizaciją dirbant atsakingą darbą su įdomiais projektais;
  • Laiku mokamą, kompetencijas atininkantį darbo užmokestį;
  • Užtikriname visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB "Visa elektra" - perspektyvi ir konkurencinga elektros įrengimo įmonė. Elektros sistemų įrengimas visų rūšių pastatuose ir inžineriniuose statiniuose.
informacija apie UAB „Visa elektra“
981 €
Vid. atlyginimas bruto
33
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 249 €
25% uždirba 249-1048 €
25% uždirba 1048-1545 €
25% uždirba nuo 1545 €