UAB „Visual solutions“

Elektros inžinerinių sistemų sąmatininkas (-ė)

3000-5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Visual solutions“

Darbo pobūdis

  • elektros inžinerinių sistemų (E, ER, AS, PVA, GSS, LE, LER projekto dalims) sąmatų sudarymas;
  • užklausų teikimas tiekėjams ir subrangovams dėl darbų bei medžiagų kainų;
  • techninės dokumentacijos analizė ir vertinimas, optimizacijų ir tobulinimų paiešką;
  • konkurencinės aplinkos suvokimas, analizė ir tyrimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • ne mažesnė kaip 1 metų panašaus pobūdžio darbo patirtis;
  • gebėjimas skaityti, analizuoti projektus bei techninę dokumentaciją;
  • statybos procesų ir technologijų išmanymas;
  • komandiškumas, kruopštumas, orientacija į rezultatą, atsakingumas;

Įdomų ir dinamišką darbą jauname kolektyve stiprinant bei plečiant įmonės veiklą. Turėsite galimybę prisidėti prie sėkmingo projektų vystymo, susidursite su naujais iššūkiais, galėsite realizuoti savo sumanymus siekiant geriausio rezultato;
Karjeros galimybes;
Motyvuojantį darbo užmokestį;

Atlyginimas

3000-5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
strongest_in_lithuania

UAB „Visual solutions“ – jauna ir veržli įmonė, užsiimanti vaizdo stebėjimo, apsaugos bei išmanių namų įrangos prekyba bei montavimu.
Mūsų klientai - tai fiziniai bei juridiniai asmenys, kuriems svarbus jų turto saugumas.
Mes Jums siūlome įdomų ir dinamišką darbą stiprinant bei plečiant įmonės veiklą. Turėsite galimybę prisidėti prie sėkmingo projekto vystymo, susidursite su naujais iššūkiais, galėsite realizuoti savo sumanymus siekiant geriausio rezultato.
informacija apie UAB „Visual solutions“
1757 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
24
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 982 €
25% uždirba 982-1704 €
25% uždirba 1704-2404 €
25% uždirba nuo 2404 €