UAB „Altas komercinis transportas“

Elektros inžinierius (-ė)

700-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Altas komercinis transportas“

Darbo pobūdis

Mes augame! Kasdien ieškodami stiprių ir motyvuotų žmonių turime tikslą iki metų pabaigos inžinierių komandoje turėti iki 25 įvairaus profilio inžinierių.
Šiandien Tau siūlome prisijungti prie R&D, kur pagrindinė veikla būtų:

  • Elektros schemų braižymas;
  • Elektros techninės dokumentacijos paruošimas;
  • El. komponentų sąmatos sudarymas, alternatyvių sprendimų paieška;
  • Valdiklių programavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Mes suprantame, kad ne visos įvardintos kompetencijos gali būti stiprios, tačiau labai norėtume, kad Tu turėtum:
  • Išsilavinimą (elektronikos, elektros inžinerijos, automatikos, robotikos srityje);
  • CAN protokolo išmanymą (SAE J1939);
  • Skaitmeninių ir analoginiu valdymo sistemų išmanymą;
  • Loginių elementų išmanymą.

Apie visus lūkesčius kalbamės pirmo susitikimo metu, tačiau galime garantuoti:
  • Profesionalų, aukštos kvalifikacijos ir bendradarbiaujantį kolektyvą;
  • Sklandų įvedimo į darbo fukcijas procesą, padedantį greičiau susipažinti ir įsitraukti į įmonės veiklą;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Žinias ir darbo patirtį atitinkantį atlygį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Apie atrankos rezultatus informuosime į antrą pokalbį pakviestus kandidatus. Dėkojame, kad renkatės mūsų įmonę.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas
Nurodomas atlygis bandomąjam laikotarpiui

„Altas Auto“ (UAB, Altas komercinis transportas) – viena didžiausių mini ir midi autobusų inžinerijos ir gamybos įmonių Europoje. Išsiskiriame kompleksinės kokybės požiūriu produktų vystyme ir santykiuose su klientu, kuomet mums patiki autobusų parko pasirinkimo ir priežiūros klausimus. Bendrovės atstovybės veikia 18-oje valstybių, o „Altas Auto“ autobusai eksploatuojami Vakarų, Vidurio ir Rytų Europoje bei Skandinavijoje.