Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SABELIJA“
More about company »

ELEKTROS INŽINIERIUS

Iki 900 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „SABELIJA“

Darbo pobūdis

  • Atsakingas už objektų elektros ūkio priežiūrą;
  • Elektros varžų matavimai;
  • Dokumentacijos rengimas (schemų braižymas, grafikų sudarinėjimas, žurnalų pildymas);
  • Projektų koordinavimas;
  • Smulkūs elektros instaliacijos remonto darbai.

Reikalavimai

  • Elektrotechninis išsilavinimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą, nuo rezultatų priklausantį ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Kvalifikacijos kėlimą įmonės viduje ir išorėje;
  • Galimybę augti ir tobulėti kompanijos viduje.

Atlyginimas

Iki 900 €/mėn. į rankas

UAB "Sabelija" - 24 metus sėkmingai dirbanti, inovatyvi, konsultacinių kompanijų pradininkė Lietuvoje. Visoje šalyje vykdome savo veiklą saugos ir sveikatos darbe, gaisrinės saugos, elektrosaugos, civilinės saugos, profesinės rizikos vertinimo, darbų saugos organizavimo, sveikatos tikrinimo, darbų saugos dokumentacijos, vadybos sistemų diegimo srityse, taip pat organizuojame darbų saugos mokymus, rengiame įmonių specialistus.
Informacija apie UAB „SABELIJA“
730 €
Vid. atlyginimas bruto
54
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 551 €
25% uždirba 551-736 €
25% uždirba 736-963 €
25% uždirba nuo 963 €
Vadovas: Tadas Šatkauskas