Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Elgrid“
More about company »

Elektros inžinierius - projektuotojas

700–1500 Eur
Kaunas - MB „Elgrid“

Darbo pobūdis

Ieškome elektrotechnikos dalies projektuotojo;

Įvairių paskirčių statinių elektros projektų rengimas, apiforminimas ir derinimas su užsakovais.

Reikalavimai

Analogiško darbo patirtis projektavime;
Aukštasis arba aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas (elektrotechnikos, automatikos ar pan. srities);
Geri įgūdžiai dirbant su projektavimo programomis (AutoCad, Word, Excel ir pnš.);
Statybos techninių reglamentų, taisyklių išmanymas;
Atsakingumas;
Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai
Apšvietimo skaičiavimo programomis įgūdžiai (Dialux, Relux ir pnš.);
Darbo su 3D projektavimo programomis įgūdžiai;
Užsienio kalbų mokėjimas: anglų, rusų.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą draugiškoje aplinkoje;
Galimybę realizuoti savo sugebėjimus ir žinias, įgyti naujos patirties;
Lankstų darbo grafiką;
Konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

700–1500 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
MB „Elgrid“

MB „Elgrid“

Įmonė užsiimta elektros tinklų projektavimo darbais visoje Lietuvoje ir užsienyje.