Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Automatikos sistemos"
More about company »

Elektros inžinierius

Nuo 1300 Eur
Panevėžys - UAB "Automatikos sistemos"

Darbo pobūdis

Techninės dokumentacijos ruošimas gamybai;
Techninių brėžinių analizė;
Darbas AutoCad arba PC Schematic programomis.

Reikalavimai

Išsilavinimas elektros ar automatikos inžinerijos srityje;
Anglų kalbos mokėjimas privalumas.

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Konkurencingą atlyginimą;
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 1300 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB „Automatikos sistemos" juridinių asmenų registre įregistruota 2000 m. Sudaryta puiki kvalifikuotų specialistų komanda suteikia galimybę sklandžiai ir lanksčiai vykdyti įmonės veiklą. Dirbame su įvairiausių pramonės šakų įmonių technologinių procesų automatizavimu ir atnaujinimu, pritaikome naujausias technologijas ir komponentus. Siūlome tik aukštos kokybės gaminius ir inžinerinius sprendimus elektros energijos gamybai, perdavimui bei valdymui.
Informacija apie UAB "Automatikos sistemos"
899 €
Vid. atlyginimas bruto
127
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gytis Preidis