Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kalnapilio-Tauro“ grupė

Elektros ir energetikos padalinio vadovas

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „Kalnapilio-Tauro“ grupė

Darbo pobūdis

  • Gamybinių elektros ir energetikos įrengimų nepertraukiamo veikimo užtikrinimas ir tobulinimas;
  • Įrengimų priežiūros ir remonto darbų organizavimas;
  • Padalinio veiklos vystymo planavimas ir vykdymas;
  • Efektyvus padalinio darbuotojų darbo organizavimas ir tikslų įgyvendinimas;
  • Kitų padalinių konsultavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas elektros, automatikos, robotikos, energetikos ar pan. srityse;
  • Ne mažesnė nei 3 metų panašaus darbo patirtis;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Puikūs bendravimo ir komunikavimo įgūdžiai, organizuotumas, iniciatyvumas.

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Taip pat mokami priedai, atsižvelgiant į padalinio rezultatus.

"Kalnapilio" alaus darykla gali pasigirti daugiau nei šimto metų aludarystės patirtimi. Net turėdama gilią istoriją ir tradicijas, ši alaus darykla sugeba išlikti viena moderniausių ir atviriausių naujovėms alaus daryklų Baltijos šalyse. Unikalus "Kalnapilio" alaus skonis jau ne pirmus metus garsina ir šlovina Panevėžio aludarius ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Prisijunk prie mūsų komandos - dirbkime kartu!
informacija apie UAB „Kalnapilio-Tauro“ grupė
1831 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
321
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1164 €
25% uždirba 1164-1494 €
25% uždirba 1494-1917 €
25% uždirba nuo 1917 €