Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Bauwerk Boen“
More about company »

Elektros įrangos remonto ir techninės priežiūros (aptarnavimo) elektromonterio

Elektrėnai, Kaišiadorys, Vievis - UAB „Bauwerk Boen“

Darbo pobūdis

Elektros įrengimų priežiūra, remontas.

Reikalavimai

Elektrotechninis išsilavinimas.
VK (iki 10kV) elektros saugos kategorija arba galimybė ją išsilaikyti (stažas, išsilavinimas).
Elektros schemų skaitymas.
Susipažinęs su automatikos įrenginiais.
EĮĮT žinios (elektros įrenginių įrengimo taisyklės).

Mes jums siūlome

Galimybę tobulėti ir daryti karjerą įmonėje;
Stabilų atlyginimą;
Galimybę dalyvauti įmonės veiklos tobulinimo procese;
Darbuotojų vežiojimas;
Premijos už ypatingus rezultatus.

UAB "Bauwerk Boen" įsikūrusi Elektrėnuose - apie 50 km nuo Vilniaus ir Kauno.
Tai virš 25 metus sėkmingai dirbanti tarptautinė, didžiausia Europoje parketo gamybos įmonė, gaminanti aukščiausios kokybės grindis namams ir sporto salėms. Pagarba ir dinamiškumas - tai vertybės, kuriomis mes gyvename ir kurios padeda mums siekti ambicingų tikslų.
Šiuo metu įmonėje dirba daugiau kaip 1000 atsakingų ir iššūkių nebijančių darbuotojų.
Informacija apie UAB „Bauwerk Boen“
1740 €
Vid. atlyginimas bruto
(94% didesnis už LT vidurkį)
1029
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1288 €
25% uždirba 1288-1530 €
25% uždirba 1530-1867 €
25% uždirba nuo 1867 €
Vadovas: Artūras Šūmakaris