Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
HARJU ELEKTER, UAB

Elektros įrenginių montuotojas (-a) (darbas 1-a pamaina)

830-1500 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - HARJU ELEKTER, UAB

Darbo pobūdis

Elektrotechninių sistemų elektrinis ir mechaninis surinkimas.
Elektriko išsilavinimas nėra būtinas!

Apmokymai (turintiems panašios darbo patirties) - dirbant darbo vietoje.

Darbas viena pamaina 7:30-16:30 val., pietų pertrauka 12:00-13:00 val.

Reikalavimai darbuotojui

Vertiname darbuotojų pozityvų darbštumą, savarankiškumą, atsakingumą, norą mokytis, tobulėti bei įgyti perpektyvią elektriko profesiją darbo vietoje!

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas Miesto 5-ojo maršruto autobusas atveža/išveža į/iš gamyklos. Yra galimybė užsidirbti papildomai!
Tavęs vertą atlyginimą sutartu laiku rasi savo kortelėje.
Tavęs laukia nuolatinis tobulėjimas, karjera jeigu tu to norėsi, moderni ir šiuolaikiška darbo aplinka, paslaugūs kolegos.

Atlyginimas

830-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis priklauso nuo esamų kandidato kompetencijų.

HARJU ELEKTER UAB 100% priklauso estų kapitalo Harju Elekter grupei ir nuo 1991 metų pagal užsakymus gamina unikalias elektrotechnines sistemas laivams ir pramonei. Pagrindiniai partneriai Norvegijoje, Suomijoje, Austrijoje, Danijoje. Pradedame spartų augimą ir technologinę plėtrą Panevėžyje.

Daugiau informacijos apie Harju Elekter grupę
informacija apie HARJU ELEKTER, UAB
2510 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
353
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1535 €
25% uždirba 1535-2096 €
25% uždirba 2096-2958 €
25% uždirba nuo 2958 €