Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „HSG Service“

Elektros kabelinių trasų montuotojai ES šalyse (laivuose)

2300-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „HSG Service“

Darbo pobūdis

  • Elektros kabelinių trasų ruošimo, surinkimo ir montavimo darbai Vokietijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Belgijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Suomijoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Elektrotechninis išsilavinimas.
  • Panašaus darbo patirtis.
  • Mokėjimas skaityti bei suprasti jungimų schemas ir brėžinius.
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.
  • Atsakingumas, darbštumas ir motyvacija siekti užsibrėžtų tikslų.
  • Vokiečių ir anglų kalba privalumas.

Įmonė siūlo

  • Visas socialines garantijas.
  • Apgyvendinimo su visais patogumais ir kelionės išlaidų apmokėjimą.
  • Nuolatinį darbą įvairiuose tarptautiniuose objektuose.
  • Laiku mokamą darbo užmokestį.
  • Padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją.
  • Darbo aprangą bei įrangą.
  • Darnų kolektyvą.

Atlyginimas

2300-3500 €/mėn. į rankas

UAB "HSG Service" – profesionalų komanda, teikianti aukščiausios kokybės elektros instaliacijos, silpnų srovių inžinerijos paslaugas pramoniniuose objektuose, laivuose. Taip pat atliekame suvirinimo, vamzdynų montavimo, santechnikos sričių darbus.
Įmonė sėkmingai vykdo savo projektus Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Olandijoje ir kitose šalyse.
informacija apie UAB „HSG Service“
2472 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
115
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1594 €
25% uždirba 1594-2394 €
25% uždirba 2394-3040 €
25% uždirba nuo 3040 €