Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UMEGA GROUP, AB
More about company »

Elektros schemų projektuotojas (-ė)

Utena, Anykščiai, Molėtai - UMEGA GROUP, AB

Darbo pobūdis

  • pramoninių laboratorinių krosnių elektrinių schemų projektavimas ir testavimas.

Reikalavimai

  • aukštasis techninis išsilavinimas (elektronika, automatika);
  • atsakingumas ir kruopštumas;
  • sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • geros anglų ir/arba rusų kalbos žinios;
  • darbas su Solidworks ir/arba AutoCad sistemomis.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, prasmingą ir atsakingą darbą stambioje gamybinėje įmonėje;

SnolTherm (anksčiau AB "Utenos elektrotechnika) šiuolaikiškas gamybinis padalinys, turintis ilgalaikes tradicijas laboratorinių krosnių gamyboje ir gamybos iš metalo srityse. Daugiau negu 70 kvalifikuotų darbuotojų apimantis kolektyvas šiandien ieško komandos pastiprinimo.
Informacija apie UMEGA GROUP, AB
1313 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
561
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 920 €
25% uždirba 920-1176 €
25% uždirba 1176-1479 €
25% uždirba nuo 1479 €
Vadovas: Tomas Nausėda