Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PERSONALO AKADEMIJA

ELEKTROS SISTEMŲ INŽINIERIAUS SĄMATININKO (stambi inžinerinių sistemų statybų kompanija)

900-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Darbas su vidutinio dydžio ir stambiais elektrotechnikos sistemų statybų projektais;
  • Elektros ir silpnųjų srovių darbų bei medžiagų kainų skaičiavimas pagal projektus;
  • Užklausų medžiagų tiekėjams teikimas ir kiekių pagal projektą tikrinimai;
  • Bendravimas su projektų vadovais ir užsakovų atstovais;
  • Atliktų darbų aktų ruošimas.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/aukštasis statybų inžinerijos arba ekonominis išsilavinimas;
  • 2+ metų patirtis pastatų vidaus ir lauko elektrotechnikos iki 0,4 kV sistemų sąmatų sudaryme arba elektrotechnikos sistemų inžinieriaus patirtis;
  • Anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
  • Elektros projektų skaitymo ir analizės įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Fiksuotas 1100-1200 eurų/mėn. neto atlyginimas po bandomojo laikotarpio, priklausantis nuo patirties ir darbo efektyvumo;
  • Priedai, pabaigus projektą;
  • Priedai, pasibaigus finansiniams metams;
  • Realias karjeros galimybes.

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. į rankas

PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - Lietuvoje gerai žinoma, sėkmingai nuo 2012 metų veikianti inžinerinių sistemų pastatams projektavimo ir montavimo kompanija.
Pagrindinės veiklos sritys: elektrotechnikos, šildymo, vėdinimo, vėsinimo, vandentiekio ir nuotekų sistemos.

Kompanijai, plečiančiai savo veiklą, darbui Kaune ieškome