Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Innolink Staff Oy

Elektros skydinių ir pusautomačių surinkėjas

11,50-12,50 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Užsienis: Suomija - Innolink Staff Oy

Darbo pobūdis

Elektros skydinių ir pusautomaciu surinkimas.

Kandidatai bus testuojami Vilniuje, mokymo centre 2021 m. visa rudeni.
Išlaikę testą, bus įdarbinti Suomijoje.
Testuojant bus tikrinami įgūdžiai, patirtis, mokėjimas naudotis darbo įrankiais, mokėjimas skaityti brėžinius.

Reikalavimai

Patirtis elektros skydinių ir pusautomačiu surinkime;.
Kruopštumas, patikimumas ir noras tobulėti;
Anglų kalbos įgūdžiai (didelis privalumas savo patogumui).

Mes jums siūlome

Darbas atliekamas pamainomis (yra galimybė dirbti viršvalandžius)
Atlyginimas bandomuoju periodu - 11,50 eur per valandą + priedai;
Atlyginimo augimas, priklausantys nuo įgūdžių ir patirties.

Padedame darbuotojui integruotis į Suomiją, rūpinames visais popieriniais reikalais, padedame su apgyvendinimu

Su mumis galite taip pat susisiekti ir tel. +Nuo 17 iki 18 val. darbo dienomis).

Atlyginimas

11,50-12,50 €/val. neatskaičius mokesčių

„Innolink Staff International“ yra Suomijos darbdavys, kuris visus savo darbdavio įsipareigojimus vykdo pagal Suomijos įstatymus ir galiojančią kolektyvinę sutartį.