DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje
Ignitis grupė

ELEKTROS TINKLO EKSPLOATAVIMO SKYRIAUS INŽINIERIUS (-Ė)

Kaunas - Ignitis grupė

Darbo aprašymas

  • Projektų derinimas (išorinių organizacijų inžinierinių tinklų – persikirtimai su ESO tinklais, kitų komunikacijų priartėjimai);
  • Planinių atjungimų suvedimas - tvirtinimas programoje;
  • Klientų skundų nagrinėjimas ir atsakymų parengimas;
  • Turto pardavimo organizavimas ir reikalingų dokumentų parengimas;
  • Medžiagų rangovams išdavimas iš virtualaus sandėlio, jų nurašymas;
  • Padarytos žalos įmonei proceso koordinavimas.

Reikalavimai

  • Turėtum aukštąjį universitetinį/neuniversitetinį elektrotechninį išsilavinimą;
  • Suvoktum elektros tinklo veikimo, eksploatavimo principus;
  • Turėtum darbo MS Office bei GIS, DocLogix, Power Point, PowerBI programų vartotojo įgūdžius;
  • Būtum savarankiškas, turėtum gerus laiko ir darbo planavimo įgūdžius;
  • Turėtum komunikavimo su klientais įgūdžių ir patirties;
  • Būtum komunikabilus, atsakingas, kruopštus, būtum orientuotas į rezultatą, turėtum gerus bendravimo su klientais ir darbo komandoje įgūdžius;
  • Turėtum B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Papildoma informacija

#Sumumispaprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą vienoje didžiausių įmonių grupių Lietuvoje, valdomoje pagal pažangiausius vadybos standartus;
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas, kuriant ir inicijuojant pokyčius;
  • Rūpinamės savo darbuotojais ir suteikiame papildomų naudų paketą.

Labas, čia kalba ESO! Kasdien dirbame, kad mūsų Klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, ir dalinamės #geraenergija su mus supančia aplinka.
#Esožmonės yra tie, kuriems svarbios Klientui reikalingos ESO paslaugos. Mes žengiame koja kojon su technologijomis ir tikrai žinome, kaip iššifruoti LEAN. Jei Tau svarbu profesionali komanda ir rezultatas – pasikalbam!

KAS YRA ESO?
„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) veiklą pradėjo 2016 metų sausio 1 dieną, sujungus LESTO ir „Lietuvos dujas“.
Pagrindinės ESO funkcijos: elektros energijos bei gamtinių dujų skirstymas, garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas.