Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Laserpas"
More about company »

Elektros tinklų apžiūros inžinierius

Vilnius - UAB "Laserpas"

Darbo pobūdis

  • Techninių specifikacijų rengimas
  • Kliento poreikio aiškinimasis, tikslinimas, kalbant su techniniais žmonėmis
  • Trūkumų aptikimo elektros infrastruktūroje instrukcijų kūrimas vidaus komandai
  • Žinių bazės kūrimas apie skirtingų šalių elektros tinklus

Reikalavimai

  • Aukštasis elektrotechninis išsilavinimas
  • Elektros tinklo veikimo, eksploatavimo principų suvokimas
  • Darbo patirtis organizuojant, prižiūrint ar vykdant skirstomojo ar perdavimo tinklo elementų apžiūras, trūkumų identifikavimą ar remontą
  • Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai
  • Geras anglų kalbos žinojimas
  • Geri komunikaciniai įgūdžiai kalbantis su kitų elektros tinklų techniniais žmonėmis, derinant specifikaciją
  • Orientacija į rezultatą
  • Pastabumas, kruopštumas, iniciatyvumas
  • Gebėjimas dirbti komandoje

Privalumai:
  • Darbo patirtis elektros perdavimo ar skirstymo įmonėje
  • Darbo su GIS įrankiais patirtis
  • Techninių specifikacijų rašymo ir analizės patirtis
  • Elektros energetikos darbuotojų sertifikatas (AK arba VK kategorija)

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas, didesnį nei rinkos vidurkis atlyginimą

UAB „Laserpas“ – pasaulinėje rinkoje dirbantis elektros tinklų apžiūros iš oro paslaugos tiekėjas. Įmonė dirba su elektros tinklais visame pasaulyje, surenkant, apdorojant bei analizuojant elektros linijų apžiūros duomenis. Pasaulinėje konferencijoje „Asian Utility Week“ UAB „Laserpas“ buvo pripažintas kaip antras įdomiausias startuolis energetikos srityje.
Informacija apie UAB "Laserpas"
2527 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
26
Darbuotojų skaičius
20-30 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1526 €
25% uždirba 1526-2247 €
25% uždirba 2247-3360 €
25% uždirba nuo 3360 €
Vadovas: Mantas Vaskela