DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje
Ignitis grupė

ELEKTROS TINKLŲ EKSPLOATAVIMO KOMANDOS VADOVAS (-Ė)

Vilnius - Ignitis grupė

Darbo aprašymas

  • Elektros tinklo eksploatavimo skyriui priskirtų 0,4-10 kV elektros tinklų eksploatavimo organizavimas, techninės būklės išlaikymas;
  • Efektyvus ir kokybiškas padalinio veiklos planavimas, pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Formuoti, motyvuoti ir ugdyti komandą, užtikrinti sklandų padalinio darbą;
  • Koordinuoti Elektros tinklų eksploatavimo komandos duomenų analitiką ir teikti įžvalgas bei galimus sprendimus.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis elektrotechninis arba techninis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis energetikos srityje;
  • Teisės aktų, susijusių su energetikos sektoriaus valdymu ir reglamentavimu, išmanymas ir gebėjimas juos taikyti praktikoje;
  • Elektros tinklo remonto ir techninės priežiūros darbų planavimo, organizavimo ir kontrolės žinios;
  • Puikios elektrotechnikos srities žinios;
  • Iniciatyva ir atvirumas naujovėms;
  • Orientacija į rezultatą, komandos formavimą.

Privalumas:

  • Elektrotechnikos darbuotojui suteiktos aukštos apsaugos nuo elektros kategorija (AK).

Papildoma informacija

#Sumumispaprasta ir įdomu, todėl Tau siūlome:

  • darbą įmonėje, pirmaujančioje energetikos srityje;
  • nemonotonišką darbą, kupiną iššūkių;
  • draugišką profesionalų komandą, su kuria galėsi mokytis ir tobulėti.

Labas, čia kalba ESO! Kasdien dirbame, kad mūsų Klientai turėtų kuo mažiau rūpesčių, ir dalinamės #geraenergija su mus supančia aplinka.
#Esožmonės yra tie, kuriems svarbios Klientui reikalingos ESO paslaugos. Mes žengiame koja kojon su technologijomis ir tikrai žinome, kaip iššifruoti LEAN. Jei Tau svarbu profesionali komanda ir rezultatas – pasikalbam!

KAS YRA ESO?

„Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) veiklą pradėjo 2016 metų sausio 1 dieną, sujungus LESTO ir „Lietuvos dujas“.
Pagrindinės ESO funkcijos: elektros energijos tiekimas ir skirstymas bei gamtinių dujų skirstymas, garantinis elektros ir dujų tiekimas, elektros ir dujų įvedimas, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimas, priežiūra, valdymas ir plėtra, jų saugumo ir patikimumo užtikrinimas.