Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Jonavos šilumos tinklai“

Elektrošaltkalvis (-ė)

830-1440 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Jonava - UAB „Jonavos šilumos tinklai“

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti sklandų Bendrovės ir jos aptarnaujamų įrenginių automatinės ir elektrinės dalies veikimą;
  • Vykdyti įrengimų techninę priežiūrą, remontą bei aptarnavimą;
  • Vykdyti automatizuotų technologinių procesų valdymo ir kontrolės įrenginių, matavimo priemonių metrologinę ir techninę priežiūrą, remontą.

Reikalavimai

  • Turite išsilavinimą elektrotechnikos/automatikos srityje;
  • Turite ne mažesnę nei 1 metų darbo patirtį dirbant elektros, automatikos srityse;
  • Elektrotechniko (-ės) kvalifikacija VK ar AK;
  • Išmanote elektros ir automatikos komponentus;
  • Turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą (B kategorija);
  • Esate atsakingas (-a), savarankiškas (-a), mokate dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Darbo patirtis energetikos srityje – privalumas.

Mes jums siūlome

Kartu su galimybe savirealizacijai profesinėje veikloje Bendrovė siūlo:
  • Draugišką darbo atmosferą bei profesionalius kolegas;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Atlyginimas

830-1440 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijos.

UAB „Jonavos šilumos tinklai“ pagrindinė veikla yra šilumos ir karšto vandens gamyba ir tiekimas, aprūpinant vartotojus centralizuotai tiekiama šiluma, karštu vandeniu, tiekiamos šilumos energijos kokybės užtikrinimas pagal galiojančius norminius dokumentus ir jos tiekimo nepertraukiamumas, energetikos įrenginių plėtimas ir modernizacija, saugus jų eksploatavimas.
informacija apie UAB „Jonavos šilumos tinklai“
1757 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
83
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1243 €
25% uždirba 1243-1485 €
25% uždirba 1485-1739 €
25% uždirba nuo 1739 €