Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Kauno grūdai“

Elektrošaltkalvis

700-1000 €/mėn. Į rankas
Kaišiadorys - AB „Kauno grūdai“

Darbo pobūdis

Įrangos priežiūra ir remontas gamybos padaliniuose;
Įrangos techninis aptarnavimas.

Reikalavimai

Turėti specializuotą išsilavinimą, sėkmingą analogiško darbo praktiką;
Žinoti automatikos, oro sistemų, hidraulinių sistemų procesus ir technologijas;
Savarankiškumas, atsakomybė, gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Darbo aplinką, orientuotą į saviraišką, profesinį tobulėjimą;
Konkurencingą atlygį ir socialines garantijas.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

„KG Group“ grupę sudaro trys įmonės: AB „Kauno Grūdai“, AB „Vilniaus paukštynas“, AB „Kaišiadorių paukštynas“. Tai vienas moderniausių, ekonomiškai stipriausių ir didžiausių gamybinių susivienijimų Lietuvoje. Kviečiame Jus prisijungti prie daugiau nei 3000 įmonių grupėje dirbančių komandos narių ir visada būti žingsniu priekyje.
informacija apie AB „Kauno grūdai“
1870 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
960
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1151 €
25% uždirba 1151-1492 €
25% uždirba 1492-2266 €
25% uždirba nuo 2266 €