Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ARVI partnerystė
More about company »

Elektrošaltkalvis

Marijampolė, Vilkaviškis - ARVI partnerystė

Darbo pobūdis

Gamyklos energetinių įrenginių ir sistemų operatyvus valdymas, priežiūra ir aptarnavimas.

Reikalavimai

Darbo patirtis elektrotechnikos ir\ar automatikos srityse;
Profesinės kvalifikacijos pažymėjimai;
Elektrosaugos kvalifikacijos pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Konkurencingą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo užmokestį;
Galimybę prisijungti prie komandos, kur santykiai grindžiami pasitikėjimu, profesionalumu ir nuolatiniu siekiu tobulėti.

Tel. pasiteiravimui 8-675-.

ARVI FERTIS yra vienintelė kompleksinių trąšų gamintoja Baltijos šalyse. Aukšta produktų kokybė, lankstumas bei ilgametė patirtis lėmė, kad šiuo metu įmonės vardas yra žinomas tiek už Lietuvos, tiek Europos ribų.
Įmonėje turimi tarptautiniai kokybės valdymo sistemos ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos sertifikatai, o už aukštos kokybės produkciją tarptautinėse parodose trąšų verslo įmonė įvertinta medaliais ir apdovanojimais.