UAB „Metalas ir mediena“

Elektrotechnikas (-ė)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Metalas ir mediena“

Darbo pobūdis

Elektros ir elektrotechnikos komponentų montavimas balduose(LED apšvietimas, elektroniniai užraktai ir pan.)

Reikalavimai darbuotojui

  • Elektrotechninis išsilavinimas;
  • Gebėjimas ir noras dirbti komandoje;
  • Anglų kalba;
  • Galimybė vykti į komandiruotes užsienyje;
  • Atsakingas požiūris į darbą, atidumas;
  • Energingumas ir motyvacija;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti naujas žinias ir noras tobulėti.

! Gali būti paskutinių kursų studentas/-ė;
! Analogiško darbo patirtis naudinga, bet nebūtina - motyvuotą ir gabų kandidatą/-ę išmokysime!

  • Galimybė tapti sėkmingos tarptautinės kompanijos dalimi ir dirbti su garsiausiais pasaulyje (plataus RETAIL spektro) prekiniais ženklais;
  • Dinamiškas, plataus profilio darbas su galimybėmis tobulėti;
  • Galimybė gauti motyvuojančius priedus ir siekti profesinių tikslų su įmonės paskatinimu;
  • Galimybė kurti savo karjeros kelią tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimis!

Laukiame skambučio tel.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

Viena iš pasaulyje lyderiaujančių kompanijų, žinomiems tarptautiniams prekiniams ženklams kurianti ir gaminanti išskirtinio dizaino ir aukščiausios kokybės baldus bei parduotuvių įrangą.
Didžiuojamės +780 profesionalų komanda ir didžiausia nestandartinių baldų gamykla Lietuvoje. Kasmet įrengiame daugiau nei 500 000 kv. m. parduotuvių visame pasaulyje. Per paskutinius
15 metų užsidirbome +160 klientų (prekinių ženklų) pasitikėjimą kaip patikimi verslo partneriai.
informacija apie UAB „Metalas ir mediena“
2935 €
Vid. atlyginimas bruto
(93% didesnis už LT vidurkį)
600
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1928 €
25% uždirba 1928-2518 €
25% uždirba 2518-3358 €
25% uždirba nuo 3358 €