Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Elteros projektai“

Elektrotechnikas

1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Elteros projektai“

Darbo pobūdis

1. Automatikos skydų ir kitų prietaisų montavimas, jungimas ir testavimas objekte;
2. Automatikos skydų surinkimas;
3. Automatikos skydų tikrinimas;
4. Automatikos skydų perdarymas objekte pagal naują užduotį;

Reikalavimai darbuotojui

1. Puikus automatikos ir elektros funkcinių – principinių schemų skaitymas ir supratimas;
2. Sugebėjimas dirbti savarankiškai;
3. Puikios elektrotechnikos žinios;
4. Gebėjimas savarankiškai pagal duotą dokumentaciją elektriškai prijungti įvairių tipų prietaisus (varikliai, pavaros, skydai ir kt.)
5. Inžinerinių sistemų (vėdinimas, šildymas, šaldymas) principų žinojimas;
6. AK kategorija būtų privalumas;

1. Galimybę dirbti profesionaliame ir draugiškame kolektyve didžiausiuose Lietuvos objektuose;
2. Visas socialines garantijas;
3. Pilnas aprūpinimas darbo priemonėmis;
4. Kvalifikacijai reikalingų mokymų pilnas kompensavimas;
5. Karjeros galimybes;
6. Atlyginimas – 1100 EUR (atskaičius mokesčius);

Atlyginimas

1100 €/mėn. į rankas

Daugiau informacijos apie mūsų įmonę rasite:
informacija apie UAB „Elteros projektai“
2795 €
Vid. atlyginimas bruto
(83% didesnis už LT vidurkį)
86
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2119 €
25% uždirba 2119-2735 €
25% uždirba 2735-3496 €
25% uždirba nuo 3496 €