Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „INFES“
More about company »

Elektrotechnikos ir automatikos dalių projektų vadovas (-ė)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „INFES“

Darbo pobūdis

  • Projektų vykdymo priežiūra, dokumentacijos tvarkymas;
  • Subrangovų paieška, jų pasiūlymų analizavimas ir vertinimas, derybų vedimas;
  • Darbų kokybės ir įvykdymo terminų užtikrinimas;
  • Techninių klausymų derinimas su užsakovais ir rangovais;
  • Objekto finansų kontrolė;

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis/neuniversitetinis išsilavinimas;
  • Elektrotechnikos, automatikos, telekomunikacijų, apsauginės ir gaisrinės signalizacijos sričių išmanymas.
  • Kvalifikacijos atestatas suteikiantis teisę eiti ypatingo statinio specialiųjų darbų vadovo pareigas elektrotechnikos, procesų valdymo ir automatikos, telekomunikacijų, apsauginės ir gaisrinės signalizacijos srityse.
  • Ne mažesnė kaip penkių metų darbo patirtis, vadovaujant specialiesiems statybos darbams arba ne mažiau kaip dviejų metų darbo patirtis, atliekant specialiųjų statybos darbų techninę priežiūrą;
  • Baziniai įgūdžiai naudojantis MS Office, AutoCad programomis;
  • Vairuotojo pažymėjimas – B kategorija.

Privalumai:
  • Darbo patirtis dideliuose projektuose;
  • Energetikos darbuotojo pažymėjimas;
  • Įgūdžiai naudojantis skaičiuojamosios kainos nustatymo programomis (Sistela/Astera);

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Motyvacinę atlyginimo sistemą;
  • Įmonės automobilį;
  • Geras darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones;
  • Darbą profesionaliame kolektyve;

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
UAB „INFES“

UAB „INFES“

UAB „INFES“ tai jauna ir veržli įmonė, atliekanti statybų generalinės rangos darbus ir teikianti projektavimo paslaugas viešajame sektoriuje. Savo lankstumo, inovatyvių sprendimų dėka sparčiai augame ir nuolat tobulėjame taip įsitvirtindami tarp stipriausių Lietuvos statybų įmonių.
Mūsų stiprybė – vieninga jauna kvalifikuota vadovų ir kitų specialistų komanda, nuolat tobulinanti žinias ir didinanti patirtį. Projektus valdanti didžiulę patirtį sukaupusi vadovų komandą, kuri įmonei teikia tik pačias kokybiškiausias paslaugas ir sėkmingai įgyvendinati projektus.
informacija apie UAB „INFES“
1342 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
234
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 731 €
25% uždirba 731-1123 €
25% uždirba 1123-1783 €
25% uždirba nuo 1783 €