Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "COWI Lietuva"
More about company »

ELEKTROTECHNIKOS PROJEKTO DALIES VADOVĄ

Vilnius - UAB "COWI Lietuva"

Darbo pobūdis

  • Savarankiškas elektrotechnikos tinklų projektų rengimas, projektavimas;
  • Projektinės dokumentacijos ruošimas ir tinkamas įforminimas;
  • Skaičiavimų atlikimas;
  • Brėžinių rengimas pagal pateiktą užduotį;
  • Dalyvavimas projekto komandos susirinkimuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis universitetinis / neuniversitetinis išsilavinimas elektrotechnikos, automatikos srityje;
  • Ne trumpesnė kaip 2 metai elektrotechnikos dalies projektavimo patirtis;
  • Puikūs darbo kompiuterinėmis programomis įgūdžiai: MS Office, AutoCad ar MagiCad;
  • Specifinių normų išmanymas;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Noras mokytis ir tobulėti, iniciatyvumas, gebėjimas planuoti ir efektyviai išnaudoti darbo laiką;
  • Atsakingumas, pareigingumas, savarankiškumas, komunikabilumas, orientacija į rezultatą.

Mes jums siūlome

  • Profesinę patirtį didelėje tarptautinėje įmonėje, dalyvaujant tiek Lietuvos, tiek COWI įmonių grupės projektuose;
  • Pagarbią darbo kultūrą ir šiuolaikišką darbo aplinką;
  • Trumpalaikes komandiruotes į projektus vykdančias šalis;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Karjeros galimybes.

UAB „COWI Lietuva" yra viena didžiausių 20 metų Lietuvoje savo veiklą vykdančių projektavimo bendrovių, teikianti inžinerinių konsultacijų paslaugas pastatų, infrastruktūros objektų projektavimo ir aplinkosaugos konsultavimo srityse. Tai antrinė Danijos inžinerinių konsultacijų bendrovės COWI A/S įmonė Lietuvoje.

Šiuo metu COWI Lietuva vykdo daugiafunkcinio verslo centro „Quadrum" Vilniuje, požeminių parkavimo vietų Mekoje, Saudo Arabijoje projektavimo darbus.

UAB „COWI Lietuva" elektros sistemų departamentas, vykdydamas veiklą Lietuvoje bei sparčiai įsitraukdamas į COWI grupės projektus Skandinavijos rinkoje, prie 9 komandos narių kviečia prisijungti

Įmonėje vid. atlyginimas 1506€
85% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)