Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AKROPOLIS GROUP“
More about company »

Energetikas

Vilnius - UAB „AKROPOLIS GROUP“

Darbo pobūdis

  • Prižiūrėti įmonės energetikos ūkį, užtikrinti atitikimą LR įstatymams ir normatyvinių dokumentų reikalavimams;
  • Sutarčių su energijos tiekėjais sudarymas, energijos sąnaudų apskaita ir atsiskaitymo vykdymas bei kontrolė.
  • Rengti metinį energetikos planą bei biudžetą ir užtikrinti jo įgyvendinimą;
  • Procedūrų, instrukcijų ir kitų įmonės lokalinių teisės aktų rengimas, ataskaitinės dokumentacijos tvarkymas ir savalaikis pateikimas atitinkamoms tarnyboms ir / ar institucijoms;
  • Energetinių projektų rengimas ir įgyvendinimas įmonės objektuose;
  • Patalpų įsirengimo / remonto projektų peržiūra, įgyvendinimo kontrolė;
  • Energetinių išteklių taupymo priemonės, priešlaikinio susidėvėjimo priežasčių nustatymas, energijos nuostolių susidarymo priežasčių analizavimas;

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Energetikos ūkio specifikos išmanymas;
  • Aplinkosaugos teisės aktų išmanymas;
  • LR teisinių reikalavimų energetikos srityje išmanymas;
  • Geros užsienio kalbų žinios (anglų k., rusų k. - privalumas);
  • Ne mažesnė nei 3 metų energetikos ūkio priežiūros patirtis;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Energetikos darbuotojo kvalifikacijos atestatai (privalumas).

Mes jums siūlome

  • Darbą didelėje prekybos centrus valdančioje įmonėje;
  • Galimybę tobulėti ir dirbti su savo srities profesionalais.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Nekilnojamojo turto projektų valdymas ir nuomos paslaugos.
Informacija apie UAB „AKROPOLIS GROUP“
3074 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
102
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 847 €
25% uždirba 847-1522 €
25% uždirba 1522-2702 €
25% uždirba nuo 2702 €
Vadovas: Vytautas Labeckas