UAB „ADMI“

Energetikas

1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ADMI“

Darbo pobūdis

Organizuoti bendrovės administruojamų daugiabučių namų ir kitos paskirties pastatų šilumos bei elektros ūkio priežiūros ir kitokius tvarkymo darbus.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad tu:
  • Turi aukštąjį ar aukštesnįjį inžinerinį išsilavinimą;
  • Galiojančius šilumos ir/arba elektros ūkio priežiūros kvalifikacijos atestatus (pažymėjimai);
  • Darbo kompiuteriu įgūdžius;
  • Puikius bendravimo įgūdžius;
  • Vairuotojo pažymėjimą;
Ką mes siūlome:
  • Komanda – mūsų turtas. Mes matuojame darbuotojų pasitekinimą darbu ir dedame visas pastangas, kad darbuotojai patirtų geriausias patirtis visu darbo santykių metu;
  • Mes švenčiame sėkmę: Organizuojame įvairius renginius, turime apdovanojimus už pasiekimus;
  • Nebijome būti tikrais, tiesiog žmonėmis. Iš klaidų mokomės – įvairiomis įgūdžių gerinimo programomis tobuliname savo profesines žinias, o geriausiais pavyzdžiais – didžiuojamės;
  • Mes kuriame sąžiningą ir skaidrų verslą, esame socialiai atsakinga įmonė. Jaučiame, kad darome pasaulį geresne vieta gyventi.

Atlyginimas

1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „ADMI“

UAB „ADMI“

Bendrovės „ADMI“ veikla apima pastatų priežiūros paslaugas visame Vilniaus mieste. Įmonė savo veikla siekia užtikrinti profesionalias, kokybiškas paslaugas bei nuolat tobulina teikiamų paslaugų kokybę.
informacija apie UAB „ADMI“
1369 €
Vid. atlyginimas bruto
129
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 841 €
25% uždirba 841-1103 €
25% uždirba 1103-1746 €
25% uždirba nuo 1746 €