Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Delta Management Solutions“
More about company »

Energetikos projektų vadovo asistentas (-ė) / projektų inžinierius (-ė)

Vilnius - UAB „Delta Management Solutions“

Darbo pobūdis

  • Energetikos projektų vykdymo organizavimas, kuravimas, priežiūra.
  • Energetikos įrangos tiekimas elektros energetikos sprendimų projektams.
  • Bendravimas su klientais ir tiekėjais.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (privalumas: elektrotechnikos arba telekomunikacijų) srityje.
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios.
  • Geri darbo kompiuteriu (MS Office, Project) įgūdžiai.
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje bei kontroliuoti darbo procesą.
  • Noras dirbti ir tobulėti.
  • Atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas, sąžiningumas.
  • Didelis noras dirbti ir mokytis darbo vietoje, pastangos tobulėti profesinėje srityje.
  • Galimybė vykti į komandiruotes.

Privalumai:
  • Energetikos darbuotojo kvalifikaciją patvirtinantys pažymėjimai.
  • Darbo patirtis energetikos srityje.
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Visas darbui reikalingas priemones.
  • Kvalifikacijos kėlimo ir tobulėjimo galimybes.
  • Visas socialines garantijas.

Delta Management Solutions klientas – UAB Ausga – glaudžiai bendradarbiauja su daugeliu Vakarų, Rytų Europos ir NVS šalių elektros įrenginių gamyklų, gaminančių įvairios paskirties elektros įrenginius, prietaisus ir gaminius, skirtus energetiniams kompleksams ir pramonės įmonėms pagal naują, lanksčią technologiją, leidžiančią gamybos procesą atlikti ne tik pagal priimtą standartą, bet ir pagal atskirus netipinius užsakymus.

Tel.

Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad Jūsų CV bus įtrauktas į mūsų vidinę CV duomenų bazę, kur bus saugoma 3 metus nuo gavimo dienos tikslu pasiūlyti dalyvauti atrankos projektuose ateityje. Bet kokia pateikta informacija bus laikoma konfidencialia ir bus teikiama klientui tik tuo atveju, jei Jūs pateksite į būsimą atrankos etapą. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis ar apriboti jų platinimą.